Pogranicza
japoñski mechanizm nakrêcany? (vide opis pierwszej aukcji)
http://cgi.ebay.com/Magic...=item3ca64a66eehttp://cgi.ebay.com/THE-M...=item56310073a8
Jaspoñski Podstawowy chiñski werk.Spotykany w podrobkach Wostoka Komandira.Zmiana koloru to chyba sprawa zmiany temperatury lub jesli chodzi o szk³o to oswietlenia (szk³o fotochromowe).Pod szk³em znajduje sie kolejne i ono pod wp³ywem silnego o¶wietlenia ciemnieje a w s³abszym o¶wietleniu bêdzie prze¿roczyste i bedzie widaæ werk.W poczatkach lat dziewiêædziesiatych mia³em zegarek ktorego tarcza zmienia³a kolor pod wp³ywem temperatury.
Podstawowy chiñski werk.
ale rêczny, tak?
(...) Zmiana koloru to chyba sprawa zmiany temperatury lub jesli chodzi o szk³o to oswietlenia (szk³o fotochromowe).Nie s±dzê, to chyba prostsze rozwi±zanie. Zauwa¿cie, ¿e na filmie z 2giego linka widaæ obracaj±cy siê, zreszt± niezbyt p³ynnie, wewnêtrzny pier¶cieñ. Zapewne dzia³a to na zasadzie podobnej do filtrów polaryzacyjnych.
Faktycznie.Nie obejrza³em filmu .
Stara technologia Kraju ¦rodka; by³y zegarki z tow. Mao, a Wocio mia³ zegarek z pojawiaj±cym siê i znikaj±cym marsza³kiem Tito.
J.
ale rêczny, tak?
to Komandiry s± podrabiane? nie moja bajka, ale mimo wszystko zdziwoRêczny.
Toto bazuje na pierwszym chiñskim mechani¼mie standardowym. Obecnie to cieñ dawnej jako¶ci, która w latach '60 by³a naprawdê zadowalaj±ca.
Zreszt± - ST16/C888 równie¿ bazuj± na tym mechani¼mie.
A Komandirów podrabianych jest masa. Podstawowa cehca rozpoznawcza - brak zakrêcanej koronki, i wciskany dekiel. Poza tym, szajsowata koperta, oraz w ¶rodku w³a¶nie to.
Rzeczywi¶cie lekko "mystery".
zanotowane.pldoc.pisz.plpdf.pisz.pladminik.xlx.pl